Tommee Tippee – Easigrip Self Feeding Spoons

900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Easigrip™ Self Feeding Spoons

Lugët Easygrip janë ideale për mishrat e dhëmbëve të buta dhe perfekte për fazat e para të ngrënies së ushqimeve të ngurta. Bishti i tyre është i lehtë për t’u kapur nga duart e vogla pasi mësojnë të mbajnë dhe të grumbullojnë ushqimin me lugë. Ndërsa luga është e thellë  ndihmon që foshnja të marrë ushqime të shijshme dhe që ato të qëndrojnë në lugë derisa fëmija ta transferojë në gojën e tij.

 • Bacshield™ Protection mbron sipërfaqen e diellit nga bakteret e dëmshme 24/7
 • Të buta për mishrat e dhëmbëve.
 • Të sigurta në lavapjatë, mikrovalë dhe sterilizues.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

6m+

Sasia

5 cope

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Easigrip Self Feeding Spoons”

LART