Tommee Tippee – Easiflow 360° Lip Activated Cup

1,250 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Easiflow 360° Lip Activated Cup

Tommee Tippee Easiflow 360 ° gotë  anti-rrjedhje e cila aktivizohet me buzë. E përshtatshme për foshnjat 12 muaj+.

Gota 360 ° është shumë e lehtë për tu përdorur, valvula e saj me një pjesë është e lehtë për tu pastruar.

Gota lahet në lavastovilje nëse vendoset në pjesën e sipërme si dhe mund të sterilizohet.

 • Pa BPA
 • Kapaciteti: 250 ml
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mente, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Easiflow 360° Lip Activated Cup”

LART