Tommee Tippee – Cool&Mash Weaning Bowl (4m+)

820 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Cool&Mash Weaning Bowl (4m+)

Tas ushqyerje ideal për periudhën e shkëputjes nga ushqim i gjirit. Vjen me një kapak dhe lugë të papërshkueshme nga uji për udhëtime apo lëvizje dhe ka një bazë të lehtë trekëndëshe për ta bërë ushqyerjen më të lehtë. Baza trekëndore gjithashtu e bën pastrimin e tij më të lehtë.

 • Pa BPA
 • I përshtatshëm për fëmijët nga 4 muajsh +
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Cool&Mash Weaning Bowl (4m+)”

LART