Tommee Tippee – Closer to Nature, Thick Feed Bottle (6m+)

1,200 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Closer to Nature, Thick Feed Bottle 

Koka autentike, në formën e gjirit, e shisheve Closer to Nature® lejon dhe inkurajon tranzicionin nga gjiri tek shishja. Koka e butë e silikonit kujton ndjesinë e lëkurës.

Zgjatet dhe përshtatet butësisht gjatë ushqyerjes me gji për të imituar lëvizjet natyrale të gjidhënies. Thick Feed është projektuar posaçërisht për t’i dhënë foshnjave një ndjenjë natyrale gjatë ushqyerjes.

Ideale për fëmijë mbi 6 muaj.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

340ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Closer to Nature, Thick Feed Bottle (6m+)”

LART