Tommee Tippee – Closer to Nature Single Bottle Steriliser

2,300 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Closer to Nature Single Bottle Steriliser

Ky sterilizues me avull Tommee Tippee Closer to Nature pa BPA është një sterilizues unik i dobishëm udhëtimi që ju lejon të sterilizoni një shishe në të njëjtën kohë. Është mjaftueshëm i vogël për t’u paketuar në një çantë udhetimi, mjaft kompakt për të qëndruar në mikrovalë dhe mjaft i shpejtë për t’u përdorur për ushqime gjatë natës, gjithashtu i sigurtë për t’u përdorur në çdo kohë, kudo.

Ka një sistem unik në kapak që ju lejon të zbrazni ujin pa e hequr kapakun. Sterilizuesi përputhet me udhëzimet më të fundit të ushqyerjes me shishe.

 • Vret 99.9% të baktereve shtëpiake.
 • Praktik për ta marrë në çantën tuaj
 • Dizajn 2-në-1 i përshtatshëm për tu larë ne mikrovalë ose me ujë të ftohtë.

Kutia përmban gjithashtu një shishe me biberon Tommee Tippee 260 ml.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Closer to Nature Single Bottle Steriliser”

LART