Tommee Tippee – Closer To Nature Shishe qelqi kundër kolikave (0m+)

1,600 Lekë

(Closer To Nature Anti-Colic Baby Bottle in Glass)

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Closer To Nature Anti-Colic Baby Bottle in Glass 

Shishe qelqi për fëmijë,miqësore me mjedisin dhe natyrisht  pa BPA, pa ftalate, pa toksina.

Koka e kësaj shishe imiton formën e gjoksit për të lehtësuar fëmijën që të kapet dhe inkurajon tranzicionin nga gjirit tek shishja.

 • Kokë e përshtatshme për lehtësinë e përdorimit dhe pranim nga fëmija,
 • Fleksibël si gjiri i nënës për rehati optimale gjatë ushqimit,
 • Lehtësohet procesi i tranzicionit midis gjirit dhe shishes.

Shishe foshnjash kundër kolikave. Nga 0 muaj+.

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

150ml, 250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Closer To Nature Shishe qelqi kundër kolikave (0m+)”

LART