Tommee Tippee – Closer to Nature Newborn Glass Feeding Set

7,500 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Closer to Nature Newborn Glass Feeding Set

Qelqi është pa kimikate, rezistent ndaj erërave dhe njollave, zgjat shumë dhe pastrohet lehtë, gjë që e bën atë një material ideal për shishet e foshnjës. Ky set ju ofron të gjitha shishet dhe biberonët që ju nevojiten për të filluar ushqimin me shishe. Si të gjithë biberonët e linjës Closer to Nature edhe këto kanë kokën të ngjashme me gjoksin, për të bërë të lehtë kalimin midis ushqimit të gjirit dhe shishes , për një përvojë pa stres.

Ky set përmban:

 • 2 x Shishe Closer to Nature 260ml (biberon slow flow, 0 m+)
 • 1 x Shishe Closer to Nature 150 ml (biberon slow flow,0 m+)
 • 2 x Biberoni medium flow (3m+)
 • 1 x Biberon gënjeshtar (0-6m)
 • 1 x Furçë shisheje dhe furçë purçë  pastrimin e biberonit
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Closer to Nature Newborn Glass Feeding Set”

LART

×