Tommee Tippee – Closer to Nature kokë biberoni (2x)

700 Lekë800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Closer to Nature kokë biberoni (2x)

Tommee Tippee Closer to Nature  Slow Flow Teats  janë dy koka silikoni, të rekomanduara  për foshnjat nga 0 muajsh e lart, të adaptueshme me shishet e bebeve Tommee Tippee Closer to Nature.

Fleksibël si gjoksi për rehati optimale gjatë ushqyerjes

Shtresë e butë për një kalim të lehtë midis gjirit dhe shisheve

Hapje optimale e valvulës për shpejtësi të ulët rrjedhjeje për të kufizuar thithjen e ajrit dhe për të siguruar më shumë rehati për fëmijën

 

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

2

Mosha

0m+ (Slow Flow), 0m+ (Variable flow), 3m+ (Medium Flow), 6m+ (Fast Flow), 6m+ (Thick Flow)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Closer to Nature kokë biberoni (2x)”

LART