Tommee Tippee – Closer to Nature Breast Pads

1,100 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Closer to Nature Breast Pads

Kupetat e gjirit Closer to Nature nga Tommee Tippee u krijuan për t’i dhënë nënave siguri dhe rehati gjatë periudhës së gjidhënies çdo ditë. Janë jashtëzakonisht të buta, të rehatshme, të holla, konturuar me formë diskrete dhe të sigurta.

Kanë një mbështjellës të butë e të mëndafshtë dhe të rehatshëm që lejon frymëmarrjen e lëkurës duke thithur lagështinë. Ultra-absorbues me barrierë rezistente ndaj rrjedhjeve. Krijuar për t’ju dhënë rehati maksimale dhe një përshtatje të ngjashme me gjoksin.

Kupetat e gjirit Closer to Nature janë të sigurta kundër rrjedhjeve, ato kanë një ngjitës i cili fiksohet mirë tek të brendshmet dhe nuk rrëshket, por qendron i fiksuar në vend, ditë e natë.

Ato janë ideale për t’u mbajtur me vete: të vendosur në çantën tuaj të dorës ose në çantën e ndërrimit të foshnjës, të mbështjella në dysh për të mbajtur pastërtinë. Mund t’i merrni kudo me vete.

Paketimi përmban 50 kupeta gjiri me formë të rrumbullakët.

Udhëzime mbi përdorimin

Ndërroni kupetat pas çdo ushqyerje, për pastërti, qetësi dhe rehati gjatë gjithë ditës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Të gjithë

Sasia

50

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Closer to Nature Breast Pads”

Non-woven film, tissue paper, Wood pulp, Super absorbnt polymer and polyethilene

0/5 (0 Reviews)

LART