Tommee Tippee – Cherry Soothers (0-6m)

400 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Cherry Soothers

Të gjitha biberonët gënjeshtar Tommee Tippee janë pa BPA për siguri totale.

Nënat e dinë se nuk ka asgjë më të mrekullueshme sesa një fëmijë i qetë, me përmbajtje, kështu që Tommee Tippee ka krijuar një gamë të re të soother që aprovohen nga foshnjat. Krijuar posaçërisht për të ndihmuar në optimizmin e pranimit të foshnjës dhe në teste të pavarura shumë foshnje pranuan cherry soothers që në herën e parë.

 • Të përshtatshme për të gjitha format e sterilizimit
 • Mbështesin zhvillimin natyror oral
 • Set me dy biberonë gënjeshtar
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Cherry Soothers (0-6m)”

LART