Tommee Tippee – Brush and comb set

600 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Brush and comb set

Seti i Tommee Tippee është ideal për flokët delikatë dhe lëkurën e ndjeshme të bebes tuaj.

Përfshin një krehër jo-gërvishtës dhe një furçë me fije ekstra të buta.

Seti vjen me gjithçka që ju nevojitet për të kontrolluar flokët e ngatërruar, pa gërvishtur lëkurën e fëmijës tuaj.

 • Fijet ekstra të buta
 • Krehër jo gërvishtës
 • E përsosur për flokë të ngatërruar
 • 0 muaj +

 

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Brush and comb set”

LART