Tommee Tippee – Breast-like Soother (6-18m)

1,100 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee Breast-like soother është një biberon gënjeshtar i cili ndihmon për të qetësuar bebet. Kur qumështi i nënës nuk është i disponueshëm biberoni gënjeshtar nga Tommee Tippee është gjëja më e mirë që fëmija duhet të përdorë ndërmjet ushqimeve. Ky biberon  shkëlqen në errësirë deri në 8 orë, gjë që u mundëson prindërve ta lokalizojnë në një dhomë të errët pa patur nevojë të shqetësojnë fëmijën.

 • I përbërë nga silikoni i butë, ky biberon lëviz, përkulet dhe shtrihet njësoj si lëkura, kështu që ka më pak shance për konfuzion kur bebeja ushqehet nga gjiri ose shishja.
 • Mburoja qetësuese e ngjashme me gjirin lakohet nga fytyra e bebes dhe ofron ajrosje superiore dhe shtesë ajri që parandalon akumulimin e lagështirës dhe ndihmon në mbrojtjen e lëkurës delikate të bebes nga acarimi.
 • Dizanj ortodontik
 • I ndjeshëm ndaj lëkures së bebes
 • I lehtë në pastrim dhe BPA – Free
0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

12m+, 6+, Fëmijë

Forma

Biberon

Sasia

2 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Breast-like Soother (6-18m)”

LART