Tommee Tippee – Breast-like Soother (0-6m)

1,100 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Breast-like Soother

Kur gjoksi i nënës nuk është i disponueshëm, biberoni gënjeshtar i ngjashëm me gjoksin është opsioni tjetër më e mirë për foshnjën në mes të ushqyerjes. I bërë nga silikoni super i butë që përkulet dhe përshtatet ashtu si gjoksi duke siguruar rehati optimale për një përvojë më qetësuese. Për shkak të formës dhe përshtatjes që ofron, ka më pak shanse për konfuzion kur kaloni midis gjirit, shishes dhe biberonit gënjeshtar. Lakohet larg fytyrës së foshnjës tuaj dhe ofron ajrosje superiore për të rritur rrjedhjen e ajrit dhe për të parandaluar skuqjet.

 • Të lehtë për t’u pastruar, pa shije dhe nuk mban asnjë njollë apo erë.
 • Pa BPA dhe ftalate
0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Breast-like Soother (0-6m)”

LART