Tommee Tippee – Bib Roll N Go (6m+)

800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Roll And Go Bib (6m+)

Shmangni rrëmujën dhe stresin e ushqyerjes së fëmijës tuaj me gushoren me inovative Roll and Go nga Tommee Tippee. E përshatatur për të evituar shpërndarjen e ushqimit dhe njollave gjatë orarit të ngrënies së fëmijës suaj. E lehtë për tu pastruar dhe tepër praktike. Mund të merret me vete kudo që ju të shkoni thjesht duke e palosur në mënyre që të lehtësojë dhe përdorimin e saj.

 • Kjo gushore është e përsosur për në shtëpi ose gjatë udhëtimit
 • Pastrohet lehtë dhe rrotullohet për një transport të lehtë
 • Me një mbledhëse thërrimesh
 • E bërë nga material i zhdërvjellët dhe i lehtë, sipërfaqja e saj në pjesën e pasme ndihmon në parandalimin e acarimit të lëkurës delikate të foshnjës.
 • 0% BPA.
 • E përshtatshme për lëkurë sensitive
 • Nuk krijon irritim tek fëmijët gjatë përdorimit
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12+

Ngjyra

Jeshile, Blu, Lejla, Kuqe

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Bib Roll N Go (6m+)”

LART