Tommee Tippee – Baby Feeding Spoons

820 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Baby Feeding Spoons

 • Ideale për foshnjat që po mësojnë të ushqehen vetë
 • Baza e gjerë e lugës është ideale për grumbullimin dhe vetëushqyerjen e lehtë të ushqimit;
 • Doreza të mëdha për kapje të lehtë
 • E përshtatshme per bebe nga mosha 6 muajsh e lart
 • Pa Bpa, i sigurt në lavapjatë, mikrovalë dhe sterilizues
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Forma

Lugë

Sasia

4 cope

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Baby Feeding Spoons”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART