Tommee Tippee – Aeroplane Spoons (4m+)

800 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Explora 2 Aeroplane Spoons

Tommee Tippee Aeroplane Spoons  janë 2 lugë argëtuese dhe ndërvepruese, ideale për një foshnjë që mëson të hajë vetë si i rritur.

Këto lugë blu me fund të cekët  sigurojnë argëtim të garantuar duke imituar avionin.

Ato janë të përshtatshme për foshnje nga 4 muajsh,  janë të sigurta për larjen në lavastovilje, të sigurta për mikrovalë dhe sterilizues.

Pa BPA.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Aeroplane Spoons (4m+)”

LART