Tommee Tippee – Shishe e avancuar kundër kolikave (0m+)

1,400 Lekë

(Advanced Anti-Colic Bottle)

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Advanced Anti-Colic Bottle

Nuk ka asgjë që një prind dëshiron më shumë sesa që fëmija i tyre të jetë i qetë. Kjo është arsyeja pse Tomme tippee ka kombinuar kokën e shishes me teknologjinë kundër dhimbjeve të barku për të krijuar shishen advanced kundër-kolikave. Teknologjia e veçantë tërheq ajrin nga qumështi dhe valvula e yllit e mban qumështin të ecë lart në tub, e cila sjell 80% më pak kolika dhe 100 % më shumë buzëqeshje.

 • Projektuar posaçërisht për të zvogëluar simptomat e kolikave
 • Sistemi unik i ventilimit anti-kolik tërheq ajrin nga qumështi, duke përdorur rrotën e ajrit dhe tubin e ajrimit
 • Tubi i ventilimit me shirit ndjen nxehtësinë dhe bëhet rozë kur ushqimi i foshnjës është shumë i nxehtë

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

260ml, 150ml

Ngjyra

Blu, Çiklamin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Shishe e avancuar kundër kolikave (0m+)”

LART