Tommee Tippee – Silicon Soothers (0-6m)

950 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – 2 Silicon Soothers (0-6m)

2 Biberonë gënjeshtar qetësues, të butë prej silikoni ideuar posaëërisht për foshnjën nga 0 në 6 muaj.

Biberoni është aq i lehtë sa të ulet i sigurt në gojë të vogla, nuk do të keni nevojë ta vendosni përsëri këtë paicifikues.
Bërë nga silikon jashtëzakonisht i butë dhe me cilësi të ushqimit, është i lakuar për të ndjekur lakoren e faqeve të ndjeshme dhe hundës për një rehati të shtuar.

Anristatik nuk tërheq pluhur, pastrohet lehtë dhe lahet edhe në lavastovilje.

 • Pa BPA.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Forma

Biberon

Sasia

2

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Silicon Soothers (0-6m)”

LART