Timmee Tippee – Set pjatash

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Timmee Tippee – Plate set

Pjatat esenciale nga Tommee Tippee janë ideale për të ndihmuar fëmijën të kalojë fazën e diversifikimit më lehtë.

Ato mund të përdoren vetëm ose në kombinim me shtrojën jo-rrëshkitëse Tommee Tippee.

Pjatat mund të lahen në lavastovilje dhe mund të sterilizohen.

 • 0% BPA
 • Për fëmijët 12 muaj+
 • Paketimi përmban 3 pjata esenciale Tommee Tippee
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

3

Ngjyra

Rozë, Lejla

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Timmee Tippee – Set pjatash”

LART