TheFaceShop – Maskë me Acid Hialuronik

500 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Etiketa: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Kjo maskë për fytyrën në formën e një flete të hollë dhe të lehtë në lëkurë. Në 0.21 milimetër trashësi përfshihet një serum me Acid Hialuronik që ndihmon në një hidratim të thellë dhe në rigjallërimin e lëkurës.

 • I formuluar me Acid Hialuronik
 • I testuar dermatologjikisht
 • I formuluar pa parabene

Udhëzime mbi përdorimin

Lani fytyrën dhe aplikoni tonifikuesin. Nxirreni maskën nga paketimi dhe hiqni filtrin mbrojtës në njërën nga anët e maskës. Aplikojeni maskën me lehtësi në fytyrë. Hiqeni pas 10-20 minutash dhe masazhoni me lehtësi lëkurën me goditje të lehta me majat e gishtërinjve për një përthithje më të mirë.

Kujdes

Vetëm për aplikim të jashtëm. Nuk duhet të ketë kontakt me sytë. Mbajeni larg nga fëmijët. Në rast irritimi apo diskomforti të lëkurës mos e aplikoni maskën përsëri. Mos e përdorni në fytyra të irrituara apo dëmtuara.

Firma

The Face Shop

Mosha

Të gjithë

Forma

Copë

Sasia

1

Water, propanediol, alcohol denat, peg/ppg-17/6 copolymer, glycerin, panthenol, paeonia suffruticosa root extract, salix nigra (willow) bark extract, salicylic acid, sodium hyaluronate, allantoin, hydrogenated lecithin, 1,2-hexanediol, hydroxyethylcellulose, citrus paradisi (grapefruit) fruit extract, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl, taurate copolymer, carbomer, sodium polyacrylate, ethylhexylglycerin, peg-40 hydrogenated, castor oil, octyldodeceth-16, potassium hydroxide, disodium edta, dimethicone, fragrance

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “TheFaceShop – Maskë me Acid Hialuronik”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART