The Ordinary – Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%

1,890 Lekë

Serum antioksidant për të gjithë llojet e lëkurave

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%

Serum Resveratrol 3% + Acid Ferulic 3% është një serum i lehtë, me një ndjesi si vaj i thate, për mbrojtjen e përditshme të lëkurës nga ndikimi i stresit oksidativ. Duke përdorur dy antioksidantë të mirënjohur, kjo formulë ndihmon në mbrojtjen e lëkurës tuaj nga efektet vizuale të dëmtimit të shkaktuar nga stresorët mjedisorë, shenjat e dukshme të plakjes dhe e ndihmon atë të duket më e ndritshme dhe më e lëmuar. Meqenëse uji mund të dëmtojë qëndrueshmërinë e antioksidantëve, Resveratrol 3% + Acid Ferulik 3% është një formulë pa ujë.

 • Ka në fokus: Suportin antioksidant
 • I përshtatshëm për: Të gjithë tipet e lëkurave
 • Tekstura: Serum anhidrik
 • Përbërësit aktiv: Resveratrol, Ferulic Acid

Veçoritë e produktit:

 • Oil-free
 • Pa alkol
 • Pa silikon
 • Pa gluten
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje, ose  përzieni me produkte të tjera për tërritur kapacitetin e tyre antioksidues.

Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Propanediol, Resveratrol, Ferulic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART