The Ordinary – Pycnogenol 5%

1,990 Lekë

Një ekstrakt bimor i pasur me antioksidantë që ndihmon për të ndriçuar lëkurën tuaj.

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary Pycnogenol 5%

Pycnogenol 5% ofron një formulë me një ndjesi si vaj i thatë që ndihmon në mbështetjen e lëkurës tuaj kundër ndikimit të stresit oksidativ. Duke përfshirë një ekstrakt ekskluziv të lëvores së pishës detare franceze, ky serum synon të ndriçojë lëkurën dhe ka një ngjyrë të kuqe të thellë për shkak të përmbajtjes së lartë të antioksidantëve (procyanidins). Punon për të mbrojtur lëkurën tuaj nga efektet e dukshme të dëmtimit të shkaktuar nga agresorët mjedisorë. Pycnogenol® dihet se mbështet aktivitetin antioksidues të acidit askorbik, duke e bërë këtë formulë një shoqëruese ideale për rutinë që tashmë përfshijnë vitaminën C.

 • Ka në fokus: Suportin antioksidant
 • I përshtatshëm për: Të gjithë tipet e lëkurave
 • Tekstura: Serum anhidrik
 • Përbërësit aktiv: Pinus Pinaster Bark Extract

Veçoritë e produktit:

 • Oil-free
 • Pa alkol
 • Pa silikon
 • Pa gluten
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje,ose  përzieni me produkte të tjera për tërritur kapacitetin e tyre antioksidues.

Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Propanediol, Pinus Pinaster Bark Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – Pycnogenol 5%”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART