The Ordinary – Natural Moisturizing Factors + PhytoCeramides

3,490 Lekë

Hidratues ushqyes i lëkurës

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary  Natural Moisturizing Factors + PhytoCeramides 

Natural Moisturizing Factors + PhytoCeramide është hidratues dhe ushqyes, i formuluar me gati katër herë më shumë faktor hidratues sesa Natural Moisturizing Factors + HA. Ky krem i pasur dhe rigjeneruës rrit menjëherë hidratimin e lëkurës me 68%, ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës dhe ofron hidratim gjatë gjithë ditës, duke e bërë atë ideal për lëkurën e thatë.

 • Funksioni: Hidratimi
 • Përshtatet me: Të gjithë tipet e lëkurave
 • Format: Emulsion

Veçoritë e produktit:

 • Pa alkol
 • Pa silikon
 • Pa gluten
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Përbërësit kryesorë: Glycosphingolipids, Glycolipids, Fatty Acids, PCA, Sodium Lactate, Urea, Sodium Hyaluronate, and Amino Acids

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

Forma

Tubet

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate, Isodecyl Neopentanoate, Glycerin, Propanediol, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Hydrogenated Vegetable Oil, Polyglyceryl-2 Isostearate, Isosorbide Dicaprylate, Disteardimonium Hectorite, Phytosteryl Canola Glycerides, Glycosphingolipids, Glycolipids, Linoleic Acid, Oleic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Arginine, Glycine, Alanine, Serine, Proline, Threonine, Glutamic Acid, Lysine HCl, Betaine, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Lecithin, Triolein, Dimethyl Isosorbide, Pentylene Glycol, Tocopherol, Hydroxymethoxyphenyl Decanone, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – Natural Moisturizing Factors + PhytoCeramides”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART