The Ordinary – Natural Moisturizing Factors + HA for Scalp

2,450 Lekë

Serum i butë hidratues për skalpin

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA for Scalp

Natural Moisturizing Factors + HA for Scalp është një formulë e lehtë, qumështore e krijuar për të mbështetur hidratimin e skalpit dhe për të ndihmuar nga shqetësimi i shkaktuar nga thatësia dhe zbokthi. Duke përdorur një kombinim përbërësish që imitojnë funksionin e faktorëve natyralë hidratues, së bashku me acidin hialuronik dhe squalanin, ky serum hidratues ndihmon në mbështetjen e barrierës së skalpit të kokës pa u ngjitur në flokët tuaj ose pa i rënduar ato.

 • Ka në fokus: Flokët
 • Tekstura: Emulsion
 • Përbërësit aktiv: Sodium Hyaluronate, Arginine, Sodium PCA, PCA, Lactates, Lactic Acid, and Minerals

Veçoritë e produktit:

 • Oil-free
 • Pa alkool
 • Pa gluten
 • Pa silikon
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

 • Tundeni mirë para përdorimit.
 • Masazhoni disa pika tërësisht në skalpin e pastër dhe të thatë një herë në ditë, në mënyrë ideale para gjumit.
 • Mos i lani flokët ose lëkurën e kokës pas aplikimit
Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

60ml

Aqua (Water), Squalane, C12-13 Alkyl Glyceryl Hydrolyzed Hyaluronate, Arginine, Aspartic Acid, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Glutamic Acid, Glucose, Fructose, Sucrose, PCA, Sodium PCA, Zinc PCA, Magnesium PCA, Manganese PCA, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid, Hexyl Nicotinate, Lauryl Glucoside, Myristyl Glucoside, Polyglyceryl-6 Laurate, Isoceteth-20, Dextrin, Hexylene Glycol, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – Natural Moisturizing Factors + HA for Scalp”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART