The Ordinary – Multi-Peptide + Copper Peptides 1% Serum

4,650 Lekë

Një serum i avancuar anti-age me efekt antioksidues.

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary Multi-Peptide + Copper Peptides 1% Serum

Multi-Peptide + Copper Peptides 1% (më parë “Buffet” + Copper Peptides 1%) është një formulë e cila përdor teknologji të shumta mbështetëse të lëkurës që luftojnë shenjat e shumta të plakjes me efektivitet të menjëherëshëm. Formula përfshin pesë teknologji peptide të mirë-studiuara, aminoacide, dhe acide të shumta hialuronik. Për ata që kërkojnë një zgjidhje gjithëpërfshirëse për kujdesin e lëkurës, Multi-Peptide + Peptide Bakri 1% ndihmon në përmirësimin e pamjes së rrudhave të holla dhe dinamike dhe përmirëson elasticitetin dhe butësinë. Duke qenë se ky serum i avancuar përmban peptide të drejtpërdrejta të bakrit, ai synon gjithashtu shenjat e plakjes që zakonisht lidhen me stresin oksidativ, duke rezultuar në lëkurë rrezatuese dhe më të shëndetshme.

 • Ka në fokus: Rrudhat e para
 • I përshtatshëm për: Të gjithë tipet e lëkurave
 • Tekstura: Serum me bazë ujore
 • Përbërësit aktiv: Copper Tripeptide-1, Lactococcus Ferment Lysate, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-1, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-38, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Acetylarginyltryptophyl Diphenylglycine, Sodium Hyaluronate

Veçoritë e produktit:

 • Oil-free
 • Pa alkol
 • Pa silikon
 • Pa gluten
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water), Glycerin, Lactococcus Ferment Lysate, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-38, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Acetylarginyltryptophyl Diphenylglycine, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Arginine, Aspartic Acid, Trehalose, Fructose, Glucose, Maltose, Urea, Sodium Pca, Pca, Sodium Lactate, Citric Acid, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Carbomer, Polysorbate 20, Dimethyl Isosorbide, Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – Multi-Peptide + Copper Peptides 1% Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART