The Ordinary – Marine Hyaluronics

1,690 Lekë

Serum me një efekt intensiv hidratues për të gjithë llojet e lëkurave.

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary Marine Hyaluronics

Marine Hyaluronics është një serum jashtëzakonisht i lehtë, duke vepruar si një alternativë e acidit hialuronik, i cili e drejton ujin atje ku ju nevojitet më shumë. Duke kombinuar algat detare, algat e kuqe Havajane, algat blu-jeshile të mikrofiltruara dhe disa aminoacide, kjo formulë me bazë uji synon hidratimin nën sipërfaqen e lëkurës, duke rezultuar në një lëkurë më të butë dhe më e shëndoshë.

 • Ka në fokus: Hidratimin intensiv
 • Tekstura: Serum me bazë uji
 • Përbërësit aktiv: Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Ahnfeltia Concinna Extract

Veçoritë e produktit:

 • Oil-free
 • Pa alkol
 • Pa silikon
 • Pa gluten
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water), Glycerin, Algae Extract, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Ahnfeltia Concinna Extract, Arginine, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Aspartic Acid, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Salicylic Acid, Citric Acid, Propanediol, Dimethyl Isosorbide, Ethoxydiglycol, Polysorbate 20, Potassium Sorbate, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – Marine Hyaluronics”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART