The Ordinary – High-Spreadability Fluid Primer

1,890 Lekë

Një primer i projektuar për një përhapje të lartë dhe një ndjesi të ngjashme me serumin.

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer

High spreadability Fluid Primer ndihmon në krijimin e një baze të butë për aplikim më të lehtë të grimit. Ky primer lehtëson përhapjen e grimit tuaj në mënyrë që të duket më i njëtrajtshëm dhe natyral—veçanërisht rreth syve, sipër rrudhave të holla si dhe në lëkurë të thatë. Plus, ai përmban silikone që jep një ndjesi të butë, prej mëndafshi me një përfundim të lëmuar. Kjo formulë është krijuar për të qenë e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

 • Funksioni: Primer
 • Përshtatet me: Të gjithë llojet e lëkurave
 • Formati: Serum jo-ujor

Veçoritë e produktit:

 • Oil-free
 • Pa alkol
 • Pa silikon
 • Pa gluten
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni si primer për grimin

Firma

The Ordinary

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Hexamethyldisiloxane, Cyclopentasiloxane, Caprylyl Methicone, PEG-12 Dimethicone/PPG-20 Crosspolymer, Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – High-Spreadability Fluid Primer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART