The Ordinary – Glycolipid Cream Cleanser

2,290 Lekë

Një krem pastrues i butë që heq në mënyrë efektive makeup-in.

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary Glycolipid Cream Cleanser

Glycolipid Cream Cleanser pastron në mënyrë efektive lëkurën dhe gjithashtu pastron grimin. Ky formulim respekton barrierën e lëkurës për të ruajtur hidratimin. Përveç kësaj, ky pastrues është formuluar për mos ta zhveshur por për të respektuar pH natyral të lëkurës.

 • Ka në fokus: pastrimin
 • Tekstura: Emulsion
 • Përbërësit aktiv: Glikolipide
 • I përshtatet: Të gjithë llojeve të lëkurave

Veçoritë e produktit:

 • Oil-free
 • Pa alkol
 • Pa silikon
 • Pa gluten
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

 • Shpërndani produktin në duar.
 • Masazhojeni mirë në fytyrën e thatë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.
 • Kjo formulë mund të aplikohet edhe në lëkurë të lagur nëse dëshironi.
Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50 ml

Aqua (Water), Behenyl Alcohol, Polyglyceryl-2 Stearate, Glycolipids, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-6 Dicaprate, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Diutan Gum, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Phytate, Phytic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – Glycolipid Cream Cleanser”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART