The Ordinary – Glucoside Foaming Cleanser

2,290 Lekë

Xhel pastues me bazë uji për të gjithë llojet e lëkurave.

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary Glucoside Foaming Cleanser

Glucoside Foaming Cleanser është një pastrues shkumuës xhel që ndihmon në mënyrë efektive largimin e papastërtive. Ky formulim ndihmon në ruajtjen e barrierës së lëkurës,duke përmirësuar gjithashtu strukturën, shkëlqimin dhe elasticitetin e lëkurës me përdorim të vazhdueshëm.I përshtatshëm edhe për bebet.

 • Ka në fokus: Pastrimin
 • Tekstura: Xhel me bazë uji
 • Përbërësit aktiv: Decyl Glucoside, Coco-Glucoside

Veçoritë e produktit:

 • Oil-free
 • Pa alkol
 • Pa silikon
 • Pa gluten
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

 • Shpërndani produktin në duar
 • Masazhojeni mirë në fytyrën e lagur dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë
Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Aqua (Water), Decyl Glucoside, Coco Glucoside, Xanthan Gum, Tocopherol, Phytic Acid, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – Glucoside Foaming Cleanser”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART