The Ordinary – “B” Oil

1,990 Lekë

Vaj hidratues

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary “B” Oil

“B” Oil ofron një përzierje gjithëpërfshirëse të mikro-algave, squalanit dhe vajrave të pasura me antioksidantë (si crambe dhe jojoba) që rrisin shkëlqimin e lëkurës me kalimin e kohës duke mbrojtur lëkurën tuaj nga stresorët natyrorë. Kjo formulë ofron hidratim efektiv të lëkurës për një pamje qartësisht më të butë dhe më të lëmuar. Formula jep një nuancë jeshile të artë dhe një erë të butë bimore si rezultat i përqendrimit të lartë të mikro-algave.

 • Ka në fokus: thatësinë, suportin antioksidant
 • I përshtatshëm për: Lëkura të thata
 • Tekstura: Vaj
 • Përbërësit aktiv: Squalane, Crambe Abyssinica Seed Oil, Isochrysis Galbana Extract

Veçoritë e produktit:

 • Water-free
 • Pa alkool
 • Pa gluten
 • Pa silikon
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

 • Aplikoni disa pika në fytyrë një herë në ditë ose sipas nevojës.
Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Crambe Abyssinica Seed Oil, Bisabolol, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Ethylhexyl Stearate, Isochrysis Galbana Extract, Adansonia Digitata Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Borago Officinalis Seed Oil, Rosa Canina Seed Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Oenocarpus Bataua Fruit Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Hydroxymethoxyphenyl Decanone, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – “B” Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART