The Ordinary – Amino Acids + B5

1,690 Lekë

Serum hidratues për të gjithë llojet e lëkurave.

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary Amino Acids + B5

Amino Acids + B5 është një serum ultra i hollë që punon me lëkurën tuaj për të mbështetur barrierën e saj natyrale të hidratimit. Kjo formulë me bazë uji e mban shtresën e jashtme të lëkurës tuaj të brojtur dhe të hidratuar mirë pa u ndjerë e yndyrshme. Plus, ai përdor 5% pro-vitaminë B5 për të siguruar hidratim sipërfaqësor dhe nën sipërfaqesor, duke i lënë hapsirë lëkurës të jetë më të butë dhe më e lëmuar.

 • Ka në fokus: Hidratimin
 • Tekstura: Serum me bazë uji
 • Përbërësit aktiv: Betaine, Arginine, Panthenol, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA

Veçoritë e produktit:

 • Oil-free
 • Pa alkol
 • Pa silikon
 • Pa gluten
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

 • Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.
 • Pas aplikimit mund të pritet një ndjesi shpimi gjilpërash.
 • Nëse ndjesia është shumë e fortë, formula mund të përzihet me kremra ose serum të tjerë të preferuar para çdo aplikimi për të zvogëluar fuqinë.
Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water), Propanediol, Betaine, Sodium PCA, Panthenol, Sodium Lactate, Arginine, PCA, Aspartic Acid, Glycine, Alanine, Serine, Threonine, Valine, Proline, Isoleucine, Lysine HCl, Histidine, Phenylalanine, Glutamic Acid, Citric Acid, Dimethyl Isosorbide, Polysorbate 20, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – Amino Acids + B5”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART