The Ordinary – 100% Plant-Derived Squalane

1,850 Lekë

Vaj hidratues në formë serumi që absorbohet shpejt për të gjitha llojet e lëkurës dhe flokët

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

Squalane 100% me origjinë bimore hidraton lëkurën tuaj duke mbështetur barrierën e lekurës. Squalane është një hidratues i jashtëzakonshëm që gjendet natyrshëm në lëkurë dhe kjo formulë përdor 100% squalane me prejardhje bimore të përftuar nga kallam sheqeri që nxjerr një Squalane jo-komedogjene që rrit hidratimin. Formula jonë Squalane 100% mund të përdoret gjithashtu në flokë për të rritur mbrojtjen nga nxehtësia, për të shtuar shkëlqimin dhe për të shmangur thyerjen e flokut.

 • Ka në fokus: thatësinë, flokët
 • I përshtatshëm për: Të gjithë tipet e lëkurave
 • Tekstura: Serum anhidrik
 • Përbërësit aktiv: Squalane

Veçoritë e produktit:

 • Water-free
 • Oil-free
 • Pa alkool
 • Pa gluten
 • Pa silikon
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

 • Aplikoni disa pika në fytyrë një herë në ditë ose sipas nevojës.
Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Squalane.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – 100% Plant-Derived Squalane”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART