The Ordinary – 100% Organic Virgin Chia Seed Oil

1,690 Lekë

Vaj për flokët dhe lëkurën

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary 100% Organic Virgin Chia Seed Oil

Vaji i farës Chia 100% organik i virgjër hidraton lëkurën tuaj pa bllokuar poret. Dhe për shkak se është bërë nga vaji 100% organik, i virgjër i farës chia, me burim natyral dhe me presion të ftohtë, ai përmban acid alfa-linolenik – një acid yndyror thelbësor që promovon lëkurë të shëndetshme. Për më tepër, ky hidratues natyral i lëkurës përmban gjithashtu acide linoleik, oleik, stearik dhe palmitik, që do të thotë se është ideal për lëkurën si dhe për flokët. Vaji ynë i farës Chia ka një aromë natyrale pjesërisht për shkak të përmbajtjes së lartë të acidit alfa-linolenik.

 • Ka në fokus: thatësinë, flokët
 • Tekstura: Vaj
 • Përbërësit aktiv: Salvia Hispanica Seed Oil

Veçoritë e produktit:

 • Water-free
 • Pa alkool
 • Pa gluten
 • Pa silikon
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

 • Aplikimi në lëkurë: Aplikoni disa pika në fytyrë një herë në ditë ose sipas nevojës.
 • Aplikimi i flokëve: Punoni në flokë të lagur e të pastër një herë në ditë ose sipas nevojës.
Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Salvia Hispanica Seed Oil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – 100% Organic Virgin Chia Seed Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART