The Ordinary – 100% Organic Cold-Pressed Moroccan Argan Oil

1,590 Lekë

Vaj argani ideal për flokë të thatë e të ashpër

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Moroccan Argan Oil

Vaji i Arganit Marokan 100% Organik i presuar në të ftohë është një vaj i cili hidraton natyrshëm lëkurën duke luftuar thatësinë dhe duke i dhënë lëkurës një pamje të shëndetshme. Vaji i arganit është i pasur me acide yndyrore, vitamina dhe komponente të tjera, gjë që lejon që ai të përdoret edhe në flokë, duke rritur butësinë dhe shkëlqimin. Vaji ynë i Arganit Maroken është plotësisht i parafinuar dhe jep një aromë natyrale. Kjo aromë nuk është një tregues që është i prishur.

 • Ka në fokus: flokët, thatësinë
 • Tekstura: Vaj
 • Përbërësit aktiv: Argania Spinosa Kernel Oil

Veçoritë e produktit:

 • Water-free
 • Pa alkool
 • Pa gluten
 • Pa silikon
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

 • Aplikimi në lëkurë: Aplikoni disa pika në fytyrë një herë në ditë ose sipas nevojës.
 • Aplikimi i flokëve: Punoni në flokë të lagur e të pastër një herë në ditë ose sipas nevojës.
 • Mos i lani flokët ose lëkurën e kokës pas aplikimit.
Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Lloji i lëkurës

E thatë

Argania Spinosa Kernel Oil.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – 100% Organic Cold-Pressed Moroccan Argan Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART