The Ordinary – 100% Cold-Pressed Virgin Marula

1,990 Lekë

Vaj antioksidant për të gjitha llojet e lëkurës

Rezultati: Flokë plot shkëlqim

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary 100% Cold-Pressed Virgin Marula

Vaji 100% Organik i Virgjër Marula i presuar në të ftohë është një vaj hidratues që ndihmon në rikthimin e dukshëm të tonit rrezatues, falë një kombinimi të antioksidantëve të pranishëm. Dhe për shkak se është bërë nga vaji 100% organik, i virgjër i farës së marulës, i cili është edhe i parafinuar, ky vaj ekstra i pasur përmban acid oleik dhe linoleik që mbështesin hidratimin e lëkurës, që do të thotë se është ideal për lëkurë të thatë.

 • Ka në fokus: flokët, thatësinë, suportin antioksidant
 • Tekstura: Vaj
 • Përbërësit aktiv: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Veçoritë e produktit:

 • Water-free
 • Pa alkool
 • Pa gluten
 • Pa silikon
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

 • Aplikimi në lëkurë: Aplikoni disa pika në fytyrë një herë në ditë ose sipas nevojës.
 • Aplikimi i flokëve: Punoni në flokë të lagur e të pastër një herë në ditë ose sipas nevojës.
Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Lloji i lëkurës

Të gjitha

Sclerocarya Birrea Seed Oil.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – 100% Cold-Pressed Virgin Marula”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART