- 30%

Teoxane – R[II] Eyes

Original price was: 9,100 Lekë.Current price is: 6,370 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Teoxane – R[II] Eyes

Një zgjidhje e përparuar, e shpejtë dhe gjithëpërfshirëse për shqetësimet e zakonshme nën lëkurën e syve. Formuluar posaçërisht për konturin delikat të syve, kremi me ngjyrë do të ndihmojë në përmirësimin e pamjes së rrathëve të errët, të fryrë dhe syve të lodhur.

 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
 • Përmirëson dukshëm pamjen e rrathëve të errët
 • Mbush rrudhat dhe vijat e holla rreth syve
 • Unifikon, shkëlqen zonën e syve

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje. Ushtroni presionin të lehtë mbi majën metalike në zonën e aplikimit më pas, shtyjeni lehtë aplikuesin dhe masazhojeni butë derisa të thithet plotësisht kremi.

 

Firma

Teoxane

Mosha

18+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

AQUA (WATER), SQUALANE, SACCHAROMYCES FERMENT, METHYLPROPANEDIOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PROPANEDIOL, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CETEARYL ALCOHOL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), HYDROGENATED LECITHIN, STEARYL HEPTANOATE, STEARYL ALCOHOL, MICA, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER UNSAPONIFIABLES, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, STEARYL CAPRYLATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CELLULOSE, AESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE CHESTNUT) SEED EXTRACT, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, O-CYMEN-5-OL, PEG-8, HYDROGENATED PALM KERNEL GLYCERIDES, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF EXTRACT, TIN OXIDE, CI 77492 (IRON OXIDES), SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, POLYQUATERNIUM-51, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES, POTASSIUM SORBATE, CI 77491 (IRON OXIDES), ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT, PHENETHYL ALCOHOL, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID, GLUTATHIONE, PYRIDOXINE HCL, THIOCTIC ACID, ACETYL CYSTEINE, LYSINE HCL, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, ARGININE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Teoxane – R[II] Eyes”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART