- 30%

Teoxane – RHA Vit C Serum

13,300 Lekë

Teoxane – RHA Vit C Serum

Përshkrimi i Produktit

Teoxane – RHA Vit C Serum

Serumi RHA Vit C bashkon RHA® dhe VC-IP të TEOXANE, një formë e stabilizuar e vitaminës C e njohur nga dermatologët për vetitë e saj kundër plakjes: aktivitet antioksidues dhe efekt ndriçues.

Serumi RHA® Vit C do të reduktojë hiperpigmentimet, ka veti anti-rrudhë dhe do të ndriçojë lëkurën tuaj.

 • Përmirëson pamjen e hiperpigmentimeve
 • Shkëlqen fytyrën
 • Forcon lëkurën
 • Hidraton lëkurën

Përbërësit kryesor

RHA® – Acidi hialuronik elastik – Ruan dhe mbron hidratimin e lëkurës për një kohë të gjatë.

Dermo-Restructuring Complex – Koktej me aminoacide, antioksidantë, vitamina dhe minerale. Rigjallëron cilësinë e lëkurës.

Disodium Acetyl Glucosamine Phosphate – Përbërës natyral i acidit hialuronik. Lufton shfaqjen e rrudhave.

Ascorbyl Tetraisopalmitate – Redukton shenjat e hiperpigmentimit.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni disa pika të serumit në lëkurën e sapo pastruar. Masazhoni lehtë në fytyrë, qafë dhe dekolte çdo mëngjes.

Lëreni të absorbohet për dy minuta përpara se të aplikoni Advanced Filler ose Advanced Perfecting Shield.

Firma

Teoxane

Mosha

25+

Forma

Shishe me pompë

Sasia

30ml

AQUA (WATER), ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, GLYCERIN, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, 1,2-HEXANEDIOL, POLYMETHYL METHACRYLATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, METHYLPROPANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, STEARYL ALCOHOL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, SODIUM PYRUVATE, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, GLUTATHIONE, PYRIDOXINE HCL, THIOCTIC ACID, ACETYL CYSTEINE, LYSINE HCL, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, ARGININE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Teoxane – RHA Vit C Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART