- 30%

Teoxane – RHA Serum Regenerative Skin Concentrate

11,620 Lekë

Teoxane – RHA Serum Regenerative Skin Concentrate

Përshkrimi i Produktit

Teoxane – RHA Serum Regenerative Skin Concentrate

Përqendrimi më i lartë i përbërësve aktivë hidratues dhe rigjallërues për një përfitim të dukshëm kundër plakjes.
Serumi Teoxane RHA është një serum i ri për përsosjen e lëkurës për të transformuar pamjen e saj.

Ashtu si me të gjithë produktet Teoxane, ai është formuluar me një përzierje të RHA (acid hialuronik) plus antioksidantë dhe aminoacide për të riaktivizuar mekanizmat natyralë të rigjenerimit të thellë të rinovimit të qelizave dhe ristrukturimit të indeve.

Ky serum shumë i vlerësuar ka përqendrimin më të lartë të teknologjisë unike, hidratuese dhe të patentuar RHA® të TEOXANE. I lehtë dhe i rehatshëm në lëkurë.

Serumi RHA® përmban një kombinim të fuqishëm të antioksidantëve dhe përbërësve kundër plakjes për të transformuar dukshëm lëkurën e plakur në 14 ditë.

Rezultati:

 • Lëkurë më e lëmuar.
 • Lëkura është më e ndritshme.
 • Lëkura bëhet më e shëndetëshme dhe më e tonifikuar.

Rekomandime për procedurat estetike para pas:

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje çdo ditë për 1 muaj përpara procedurave estetike për të ndihmuar në forcimin e matricës së lëkurës dhe ruajtjen e hidratimit.

Përdoreni disa herë në ditë për të qetësuar lëkurën dhe për të ndihmuar në forcimin e matricës së lëkurës pas procedurave estetike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël në një fytyrë dhe qafë të sapo pastruar një ose dy herë në ditë për të ndihmuar në forcimin e matricës së lëkurës dhe për të përmirësuar dhe mbajtur hidratimin.

Lëreni të absorbohet për dy minuta përpara se të aplikoni FILLER ADVANCED ose ADVANCED PERFECTING SHIELD.

Firma

Teoxane

Mosha

25+

Forma

Shishe

Sasia

30ml

Aqua (Water), Diglycerin, Propanediol, Glycerin, Phosphate Buffered Saline, Pentylene Glycol, Imperata Cylindrica Root Extract, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Polyacrylate Starch, PPG-26-Buteth-26, Chlorphenesin, Sodium Hyaluronate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum (Fragrance), Tamarindus Indica Seed Gum, O-Cymen-5-Ol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer-2, Disodium Acetyl Glucosamine Phosphate, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Caprylyl Glycol, Carbomer, Alteromonas Ferment Extract, Phenethyl Alcohol, Sodium Citrate, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citric Acid, Biotin, Glutathione, Pyridoxine Hcl, Thioctic Acid, Acetyl Cysteine, Lysine Hydrochloride, Valine, Isoleucine, Leucine, Threonine, Arginine, Glycine, Zinc Acetate, Proline, Copper Sulfate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Teoxane – RHA Serum Regenerative Skin Concentrate”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART