- 40%

Teoxane – RHA® Micellar Solution

2,016 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Një solucion pastrues i pasur me teknologjinë unike hidratuese RHA të Teoxane. I pasur me një përzierje të fuqishme të përbërësve rivitalizues dhe zbutës, pastron në mënyrë perfekte papastërtitë në sipërfaqe pa dëmtuar balancën natyrale të lëkurës. I dizenjuar edhe për lëkurat më të ndjeshme, ky pastrues 3-në-1, tonik dhe heqës i makeup-it do e lerë lëkurën të butë, të pastër dhe të hidratuar.

Përbërësit

RHA®
Resilient Hyaluronic Acid – forcon barrierën e lëkurës dhe hidraton intensivisht
DERMO-RESTRUCTURING COMPLEX
Koktejl amino acidesh, antioksidantësh, vitaminash dhe mineralesh – mbron dhe rivitalizon
NOVHYAL
Përbërës natyral i acidit hialuronik – stimulon sintezën natyrale të acidit hialuronik
Ujë i Rose Damascena
I pasur me një kompleks vitaminash, mineralesh dhe antioksidantësh hidraton dhe zbut lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Hapi i parë i rutinës suaj të bukurisë, aplikojeni në fytyrë me anë të një tamponi pambuku në mëngjes dhe në darkë. RHA Micellar Solution mund të përdoret si një pastrues, toner dhe heqës makeup-i.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Teoxane

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Përbërësit
Aqua (Water), Rosa Damascena Flower Water, Poloxamer 184, Betaine, Propanediol, Polysorbate 20, Levulinic Acid, Panthenol, Glycerin, Sodium Levulinate, Parfum (Fragrance), Chlorphenesin, Phosphate Buffered Saline, Sodium Hydroxide, Chlorhexidine Digluconate, Pantolactone, Disodium Acetyl Glucosamine Phosphate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer-2, Glutathione, Pyridoxine Hcl, Thioctic Acid, Acetyl Cysteine, Lysine Hcl, Valine, Isoleucine, Leucine, Threonine, Arginine, Glycine, Zinc Acetate, Proline, Copper Sulfate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Teoxane – RHA® Micellar Solution”

LART