- 30%

Teoxane – Perfect Skin Refiner

Original price was: 12,900 Lekë.Current price is: 9,030 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Teoxane – Perfect Skin Refiner

Ideale për lëkurën tendencë akenike.

Ky krem ​​i lehtë do të rimbushë butësisht lëkurën brenda natës. Rekomanduar nga profesionistët e kujdesit shëndetësor, ky kombinim optimal i Acidit Glukolik (10%) dhe përbërësve qetësues do të shtresojë butësisht lëkurën pa e acaruar ndërkohë që e hidraton atë  me Acidin Hyaluronic Resilient të TEOXANE.

Në 15 ditë  efektet janë të dukshme: lëkura bëhet më e njëtrajtshme dhe rrezatuese, poret rafinohen dhe hiperpigmentimet korrigjohen.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni 3 pompa të produktit në fytyrë dhe qafë të pastruar në mbrëmje. Shmangni kontaktin me sytë, buzët ose mukozën. Shmangni ekspozimin në diell gjatë përdorimit të këtij trajtimi.

Firma

Teoxane

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

AQUA (WATER), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCOLIC ACID, ISONONYL ISONONANOATE, SODIUM HYDROXIDE, GLYCERIN, ARACHIDYL ALCOHOL, DIPENTAERYTHRITYL HEXACAPRYLATE/HEXACAPRATE, GLYCERYL STEARATE SE, GLYCOL PALMITATE, BEHENYL ALCOHOL, POLYACRYLATE-13, BUTYLENE GLYCOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, METHYLPROPANEDIOL, ALLANTOIN, POLYISOBUTENE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, BISABOLOL, CHLORPHENESIN, PARFUM (FRAGRANCE), XANTHAN GUM, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 20, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM HYALURONATE, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, GLUTATHIONE, PYRIDOXINE HCL, THIOCTIC ACID, ACETYL CYSTEINE, LYSINE HCL, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, ARGININE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Teoxane – Perfect Skin Refiner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART