- 10%

Teoxane – Deep Repair Balm

4,788 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Balsam zbutës, riparues që jep hidratim të menjëhershëm. Ideal për riparimin dhe rivendosjen e komfortit në lëkurën e irrituar e të ndjeshme, kjo formulë e pasur ndihmon në rivendosjen e hidratimit të lëkurës dhe në zbutjen e saj.

I dizenjuar me balancën optimale të RHA®, një formë e acidit hialuronik e prodhuar nëpërmjet një procesi të patentuar, forcon barrierën e lëkurës dhe hidraton në thellësi. Pas 15 ditësh përdorimi Deep Repair Balm, lëkura është më e butë dhe e hidratuar. Deep Repair Balm mund të aplikohet në zonat e thara ose të irrituara si rezultat i faktorëve të jashtëm (era, moti i ftohtë ose ekpsozimi në diell).

Përbërësit

NEUTRAZEN™
I njohur për efektin zbutës në lëkurë të ndjeshme
DERMO-RESTRUCTURING COMPLEX
Koktejl amino acidesh, antioksidantësh, vitaminash dhe mineralesh – mbron dhe rivitalizon
ARNICA
Një zgjidhje natyrale për qetësimin e lëkurës së ndjeshme dhe zbutjen e irritimit
HELICHRYSUM
Ndihmon në rigjenerimin e lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni duke e masazhuar butësisht sa herë që ta keni të nevojshme për të zbutur lëkurën e ndjeshme pas një procedure estetike profesionale, por dhe në rastet kur lëkura është e tharë nga faktoret e jashtëm.

Firma

Teoxane

Forma

Tubet

Sasia

30gr

Përbërësit
Aqua (Water), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Dimethicone, Polyethylene, Myristyl Alcohol, Triethylhexanoin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Propylene Glycol, Peg-75 Stearate, Benzyl Alcohol, Ceteth-20, Steareth-20, Cyclopentasiloxane, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance), Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Dipropylene Glycol, Allantoin, Disodium Edta, Phosphate Buffered Saline, Peg-8, Salicylic Acid, Hexyl Laurate, Sodium Hydroxide, Diphenyl Dimethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol, Ethylene Brassylate, Arnica Montana Flower Extract, Sorbic Acid, Cetearyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Helichrysum Arenarium Flower Extract, Geraniol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer-2, Ascorbic Acid, Citric Acid, Dextran, Palmitoyl Tripeptide-8, Bht

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Teoxane – Deep Repair Balm”

LART