- 30%

Teoxane – AHA Cleansing Gel

Original price was: 4,500 Lekë.Current price is: 3,150 Lekë.

Teoxane – Aha Cleansing Gel

Përshkrimi i Produktit

Teoxane – AHA Cleansing Gel

Një xhel pastrues me shumë përfitime që pastron thellësisht lëkurën.

Formula e tij ekskluzive kombinon përbërësit si acidi glikolik, acide frutash, acid Hialuronik elastik RHA dhe një kompleks zbardhues për të hequr make up-in me qendrim për një kohë të gjatë, papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës. Hidraton lëkurën dhe siguron një pamje të freskët, me shkëlqim dhe rrezatuese.

Acidi glikolik dhe acidet e frutave i përkasin acideve alfa hidroksi (AHA): për një lëkurë më të freskët, më të butë dhe më të pastër.
RHA Resilient Hyaluronic Acid: Acidi hialuronik i ndërlidhur që ruan dhe mbron hidratimin e lëkurës për një kohë të gjatë.
Kompleksi zbardhues: Një përzierje e 5 përbërësve zbardhues të zgjedhur me kujdes për të shmangur krijimin e njollave të errëta.

 • Pastron thellësisht lëkurën
 • Pastron grimin
 • I jep shkëlqim lëkurës
 • Zvogëlon madhësinë e poreve

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një herë në ditë në mëngjes ose në mbrëmje në fytyrë dhe qafë të lagur. Shkumoni dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë. Xheli pastrues AHA është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, përveç lëkurës së ndjeshme.

Firma

Teoxane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ACRYLATES COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, BETAINE, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCOLIC ACID, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SACCHARUM OFFICINARUM (SUGAR CANE) EXTRACT, SACCHARIDE ISOMERATE, DISODIUM EDTA, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, BENZOIC ACID, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT EXTRACT, CITRUS LIMON (LEMON) FRUIT EXTRACT, ACER SACCHARUM (SUGAR MAPLE) EXTRACT, LECITHIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, LYSOLECITHIN, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, NIACINAMIDE, POTASSIUM AZELOYL DIGLYCINATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, PHENETHYL ALCOHOL, BISABOLOL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID,

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Teoxane – AHA Cleansing Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART