- 30%

Teoxane – Advanced Filler

Original price was: 12,900 Lekë.Current price is: 9,030 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Teoxane – Advanced Filler

Një krem ​​hidratues dhe ngritës që është krijuar posaçërisht për lëkurat normale në mikse. Teksturë luksoze, kombinimi ekskluziv i RHA® dhe përbërësve kryesorë aktivë ndihmon në ruajtjen dhe mirëmbajtjen e hidratimit ndërkohë që stimulon acidin hialuronik dhe kolagjenin e lëkurës për të zvogëluar dukshëm vijat e holla dhe rrudhat. Tekstura zbutëse dhe matifikuese ofron hidratim optimal dhe trajtim efikas kundër plakjes për lëkurat normale-mikse.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe / ose në mbrëmje pas RHA® Serum ose RHA® Vit C Serum. Advanced Filler mund të përdoret gjithashtu si një plotësim i procedurave profesionale estetike për të rritur efektet e tyre.

 

Firma

Teoxane

Mosha

18+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

Normale, Mikse

AQUA (WATER), DIISOPROPYL SEBACATE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, DICAPRYLYL CARBONATE, SILICA, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), GLYCERYL STEARATE, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEED OIL, JOJOBA ESTERS, HYDROGENATED COCONUT ACID, ETHYLHEXYL PALMITATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), BUTYLENE GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, BENZYL ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), HYDROXYETHYLCELLULOSE, CHLORPHENESIN, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, DISODIUM EDTA, PEG-8, SALICYLIC ACID, CARBOMER, SODIUM LACTATE, TOCOPHEROL, SILICA DIMETHYL SILYLATE, POLYSORBATE 20, SORBIC ACID, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, SODIUM NITRATE, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, ASCORBYL PALMITATE, SODIUM HYALURONATE, GLYOXAL, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, GLUTATHIONE, PYRIDOXINE HCL, THIOCTIC ACID, ACETYL CYSTEINE, LYSINE HYDROCHLORIDE, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, ARGININE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Teoxane – Advanced Filler”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART