Tena – Pants Normal

900 Lekë1,100 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Tena Pants Normal ju ndihmon të kujdeseni për njerëzit tuaj të dashur falë dizanjit inovativ. Ajo përdor material absorbues të koncentruar në vendet ku është më shumë e nevojshme. Tena Pants Normal ofron një produkt të hollë që ofron mbrojtje maksimale por duke mos hequr asgjë nga rehatia. Janë të lehta për tu veshur dhe për tu hequr.

 • Tena Pants ndjekin konturet e trupit
 • Teknologjia “odour neutralizer” ndihmon në neutralizimin e aromave.
 • Ka pengesa për të ndaluar rrjedhjet
 • Të buta me lëkurën duke lejuar frymëmarrjen e saj
 • Hiqen me një të grisur të lehtë.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Tena

Forma

Pelena

Sasia

10

Madhësia

Large, Medium

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tena – Pants Normal”

LART