Tanflex – Karamele për fytin

(2 përshtypje mbi produktin)

847 Lekë

Tanflex – Karamele për fytin

Përshkrimi i Produktit

Tanflex – Karamele për fytin

Tabletat Tanflex ndihmojnë në trajtimin e simptomave të dhimbjes së fytit si acarim, thatësi, ndjesi djegieje dhe dhimbje.
Të formuluara si tableta me shije portokalli, vitaminë C dhe propolis/mjaltë dhe limon/menteje, ekinace dhe propolis, ato mund të përtypen lehtësisht.

Rekomandohet për përdorim tek të rriturit dhe fëmijët mbi 11 vjeç.

Indikacionet – Ndihmon në trajtimin e dhimbjeve të fytit të shoqëruara me djegie dhe thatësi.

Udhëzimet mbi përdorimin

Lexoni gjithmonë etiketën e paketimit ose konsultohuni me mjekun përpara përdorimit.

Rekomandohet të  mbahen në gojë deri në 6 tableta në ditë.

Për përdorim te të rriturit dhe fëmijët mbi 11 vjeç.

Kujdes!
MOS konsumoni tableta nëse jeni alergjik ndaj ndonjë prej përmbajtjes së produktit.
MOS e tejkaloni dozën e rekomanduar. Suplementet nuk janë zëvendësuese për një dietë të larmishme të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Masat paraprake: Konsumimi i tepërt i tabletave mund të çojë në efekt laksativ.

Konsultohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit nëse

– Jeni shtatzënë ose ushqeni me gji , nese jeni duke marrë barna të tjera , apo nëse vuani nga sëmundje të tjera.

Info. Shtesë

Firma

Tanflex

Mosha

11+

Forma

Tableta

Sasia

24 copë

Shije

Portokall, Mjaltë & Limon, Mente & Ekinace

Sweetener (E953), Honey (2.83 %), Propolis (1.20%), Acidity regulator (E330), Flavour(lemon flavour) (0.44%), Flavour (methol flavour), Flavour (honey flavour) (0.13%), Natural orange flavour, Sweetener (E955), Colorant (E100).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Tanflex – Karamele për fytin
 • Anxhela A.

  Super

 • .

  10/10

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART