Tanflex Fort – Oral spray

883 Lekë

Tanflex është një spray i lëngshëm. Lehtëson dhimbjet që lidhen me inflamacionin e fytit, gojës dhe gingivave.

Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Tanflex Fort Oral spray

Tanflex është një spray i lëngshëm. Lehtëson dhimbjet që lidhen me inflamacionin e fytit, gojës dhe gingivave. Konsiderohet si një zgjedhje e shkëlqyer e trajtimit për ndjesinë e djegies dhe skuqjen e fytit.

Tanflex përdoret për

 • Për lehtësimin e gingivitit të shoqëruar me dhimbje në gojë dhe fyt dhe të inflamacionit të indit që rrethon gojën , faringun dhe fytin.
 • Për të lehtësuar funksionin e gëlltitjes së pacientit dhe simptomat e sëmundjeve gingivale.
 • Për të lehtësuar dhimbjen dhe inflamacionin pas procedurave perodontale.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 2 deri në 4 sprucime , 2- 6 herë në ditë.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Mbajeni larg femijëve. Ruajeni në temperaturën e dhomës nën 25°C.

Firma

Tanflex

Mosha

6+

Forma

Shishe me spray

Sasia

30ml

Glycerin, saccharin, Sodium bicarbonate, Ethanol (96 %), Methyl parahydroxybenzoate, Mint essence, Polysorbate 20 and Purified water,45 mg benzydamine HCl

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tanflex Fort – Oral spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART