Syrio – Urisen plus

(1 përshtypje mbi produktin)

1,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Urisen Plus është një shtesë ushqimore e cila përmban ekstrakte Cranberry të përqendruar, Lactobacillus Acidophillus, Vitaminë C dhe ekstrakte Asparagusi.

 • Cranberry dhe Asparagusi favorizojnë funksionimin normal të traktit urinare dhe drenazhimin e lëngjeve trupore.
 • Asparagusi gjithashtu ka veti depurative për organizmin.
 • Vitamina C ndihmon në mirëfunksionimin e sistemit imunitar.
 • Lactobacillus Acidophillus, i cili gjendet në bustina të veçanta për të mos humbur vetitë, favorizon ekuilibrimin e florës bakteriale.

Udhëzime mbi përdorimin

1 + 1 bustina në ditë për tu tretur së bashku në një gotë të madhe me ujë (150 ml), një herë në ditë – preferohet në mëngjes në stomak bosh. Këshillohet që të pini jo më pak se një litër ujë gjatë ditës.

Kujdes! Mbani larg fëmijëve të moshës nën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtojcat nuk kanë për qëllim të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të balancuar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Firma

Syrio

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

7+7


NUTRITIONAL INFORMATION (Medium Contents)
AVERAGE CONTENT FOR 1 + 1 SACHETS (max daily dose) % VNR *
STICK EXTRACTED
Cranberry fruit juice 2 g
C vitamin 120 mg 150%
Asparagus ex 50 mg
PROBIOTIC STICK
Lactobacillus acidophilus LA-14 ≥ 1 billion UFC **
* VNR = reference nutritional values ​​pursuant to EU Reg. 1169/2011
** FORUM UNITS COLONIES. The content in live cells refers to the properly stored product.
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Syrio – Urisen plus
 • Arba C. (blerës i verifikuar)

  Suplement shume efektiv ne mbeshtetjen e shendetit te traktit urinar.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART