- 15%

Synergy – Omega 3

1,105 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Synergy – Omega 3

SYNERGY OMEGA 3- koncentrat i vajit të peshkut natyral.

EPA dhe DHA kontribuojnë në:

 • Funksionin normal të zemrës
 • Ruajtjen e presionit normal të gjakut
 • Niveleve normale të kolesterolit dhe triglicerideve

Pa maja dhe gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet 1 kapsulë në ditë.

Firma

Synergy

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

60

vaj peshku natyral 1000mg: Ekuiv.Acid Eikosapentaers (EPA) 180mg, Ekuiv. Acid Dokosaheksaenoik (DHA) 120mg, Vitamin E(CLA tokoferol) 1mg (8%). Vlerat ushqyese: Kalori = 10; Yndyrna = 1.0mg (1 2A), Kolesterol = 10mg (3.2%); Karbohidrate 0.5mg (0.5%); Kalori nga yndyrnas 6.5; Acide yndyrore te pangopur 0.5gr. Përbërës joaktiv: Xhelatine (me 12% ujë), Glicerol, Uje I purifikuar.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Synergy – Omega 3”

LART