- 15%

Synergy – Omega 3-6-9

Original price was: 1,560 Lekë.Current price is: 1,326 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Synergy – Omega 3-6-9

Synery Omega  3-6-9 vaj flaxseed natyrore

 • Përmban vaj të farës së lirit dhe vitaminë E
 • Normalizon nivelin e kolesterolit ne gjak
 • Vegjetariane
 • Pa maja dhe gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet 1 kapsulë në ditë .

Ruajeni në një vend me temperaturë nen 25 gradë.

Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatëzanë, në periudhë laktacioni ose duke marë medikamente të tjera.

Firma

Synergy

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

60

Vaj flaxseed natyrore 1300mg: Ekuiv. Omega 3 (Alfa-acid linoleik) 650mg; Ekuiv. Omega 6 (Acid linoleik) 260mg, Ekuiv. Omega 9 (Acid oleik) 260mg, Vitamin E (DI-Alfa tokoferol) 1mg (8%). Vlerat ushqyese: Kalori = 13; Kalori nga yndyrnat = 12; Yndyrnat = 1.3mg (2%); Kolesterol = 1.3mg (0.7%); Proteina 0.34mg (0.7%). Përbërës joaktiv: Xhelatine (me 12% ujë), Glicerol, Uje I purifikuar.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Synergy – Omega 3-6-9”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART