- 15%

Synergy – Omega 3-6-9

1,326 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Synergy – Omega 3-6-9

Synery Omega  3-6-9 vaj flaxseed natyrore

 • Përmban vaj të farës së lirit dhe vitaminë E
 • Normalizon nivelin e kolesterolit ne gjak
 • Vegjetariane
 • Pa maja dhe gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet 1 kapsulë në ditë .

Ruajeni në një vend me temperaturë nen 25 gradë.

Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatëzanë, në periudhë laktacioni ose duke marë medikamente të tjera.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Synergy

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

60

Vaj flaxseed natyrore 1300mg: Ekuiv. Omega 3 (Alfa-acid linoleik) 650mg; Ekuiv. Omega 6 (Acid linoleik) 260mg, Ekuiv. Omega 9 (Acid oleik) 260mg, Vitamin E (DI-Alfa tokoferol) 1mg (8%). Vlerat ushqyese: Kalori = 13; Kalori nga yndyrnat = 12; Yndyrnat = 1.3mg (2%); Kolesterol = 1.3mg (0.7%); Proteina 0.34mg (0.7%). Përbërës joaktiv: Xhelatine (me 12% ujë), Glicerol, Uje I purifikuar.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Synergy – Omega 3-6-9”

LART