Synchroline – Aknicare Sun emulsion (SPF 30)

2,830 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Synchroline – Aknicare-Sun emulsion

Krem mbrojtës nga dielli për lëkurën seboroike me akne.

Një emulsion me filtra mbrojtës nga dielli kundër rrezatimit ultraviolet A dhe B, i krijuar posaçërisht për lëkurën me akne dhe seboroike.

Këshillohet për trajtimin e akneve gjatë sezonit me diell ose gjatë ekspozimit ndaj rrezatimit intensiv ultraviolet.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni duke masazhuar butë deri në përthithjen e plotë të kremit , cdo 2 orë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Synchroline

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

30

Aqua, Triethyl Citrate, Cetearyl Alcohol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, Alcohol Denat, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Propylene Glycol, Glycol Palmitate, Arachidyl Alcohol, Oligopeptide-10, Sodium Hyaluronate, Cyclopentasiloxane, Benzyl Pca, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Decyl Glucoside, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Polysorbate 60, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, BHT, Parfum

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Synchroline – Aknicare Sun emulsion (SPF 30)”

LART